Co każdy typer przeczytać powinien? Polecamy książki bukmacherskie

» Posted on Lut 7, 2017

Co każdy typer przeczytać powinien? Polecamy książki bukmacherskie

Gdy zaczniesz swoją przygodę z branżą bukmacherską, szybko możesz odkryć, że obstawianie meczy sportowych nie jest wcale tak banalnie proste, jak je malują. Możesz wtedy wspomóc się poradami innych typerów. W internecie jest dużo for, blogów i portali bukmacherskich z nieodpłatnymi poradami dla początkujących typerów, ale publikowane w takich miejscach teksty są często mało wiarygodne. Na szczęście powstały także książki, w których zawodowi typerzy dzielą się swoimi umiejętnościami.

Początkujący gracze powinni przeczytać przede wszystkim „Weighing The Odds” K. Yao, „Scorecasting” duetu Moskowitz & Wertheim oraz „Mathematics in Sports and Gambling” R. J. Goulda. Znajdziesz tam przydatne porady i rzetelne omówienia najciekawszych spotkań, dzięki którym nauczysz się samodzielnie analizować mecze i wyciągać wnioski, a co za tym idzie, skutecznie inwestować w bukmacherskich zakładach sportowych. Niektóre z tych pozycji są dostępne w księgarniach internetowych, ponadto kilka z nich jest także dostępnych w języku polskim.

Jeśli zapoznałeś się już z wymienionymi przez nas pozycjami książkowymi, ale wciąż bukmacherskie zakłady sportowe są dla ciebie jak czarna magia, może wolałbyś spróbować swoich sił w grach kasynowych typu baccarat, poker, blackjack, ruletka czy sloty one-armed bandit? Zarejestruj się w kasynie internetowym i przekonaj się czy los ci sprzyja:)

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>