Euro 2016: Na Portugalię nałożono karę za mecz z Polską

» Posted on Lip 21, 2016

Euro 2016: Na Portugalię nałożono karę za mecz z Polską

Mecz Polska vs. Portugalia okazał się jedną z najbardziej emocjonujących rozgrywek na tegorocznym Europejskim Turnieju Piłkarskim. Jak pamiętamy, to właśnie ta rozgrywka zakończyła przygodę polskiej drużyny z Euro. O wyniku zdecydowała dogrywka, dodatkowa seria rzutów karnych, która skończyła się wynikiem 3:5 dla naszych przeciwników.

Jak informują polskie serwisy sportowe, UEFA zajrzała za kulisy tej rozgrywki i postanowiła nałożyć karę na Portugalski Związek Piłkarski za wtargnięcie dwóch kibiców na murawę stadionu i wystrzelenie rac na trybunach. Kara nie jest zbyt dotkliwa – wysokość grzywny to łącznie 7 tysięcy Euro. Wygląda jednak na to, że nie tylko Portugalię spotka kara, bowiem race zostały odpalone też z sektora, w którym zasiadali polscy fani. Do tego w czasie meczu miało dojść do starcia pomiędzy pomiędzy kibicami z Polski.

Oby nadchodzące Igrzyska w Brazylii nie były dla Polaków takie pechowe.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>