Symulacje sportowe

» Posted on Lut 28, 2017

Symulacje sportowe

Sporty wirtualne to zdobywające ostatnio ogromną popularność wśród typerów symulatory rzeczywistych meczy, z tą różnicą, że wyniki w nich losowane są przez generator RNG. Takie wirtualne mecze tworzy się z wykorzystaniem wysokiej jakości grafiki, dlatego zachwycają realnością, różnią się jednak od rzeczywistych rozgrywek paroma szczegółami.

Sporty symulowane są z pewnością bardziej nieprzewidywalne niż tradycyjne mecze, ale posiadają także niezaprzeczalne zalety. Przede wszystkim są dostępne 24h/7, co oznacza, że masz możliwość obstawiania zakładów o każdej porze dnia. Dodatkowo gracze decydujący się na obstawianie sportów symulowanych mają większą liczbę dyscyplin do wyboru – od koszykówki przez krykieta po wyścigi koni.

Zasady wirtualnych sportów są zbliżone do zasad dyscyplin, które symulują, tak samo jest ze stawianiem zakładów. Możemy typować wyniki określonego meczu w dowolnym momencie, czyli zarówno przed jego rozpoczęciem, jak i w czasie jego trwania. Oczywiście z postawionego zakładu możemy też zrezygnować w dowolnej chwili.

Jeśli lubisz obstawiać wirtualne sporty, być może zainteresują cię również kasyna internetowe, które udostępniają automaty one-armed bandit typu Kick Off imitujące właśnie mecze piłkarskie. Takie sloty znajdziesz m.in. tutaj: https://admiralspot.com/pl/games.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>