Wyniki i wygrane Dużego Lotka – o co toczy się gra?

» Posted on Sie 29, 2017

Polskie Lotto to wiele atrakcyjnych loterii liczbowych, jednak od lat króluje wśród nich Duży Lotek. Kusi graczy wielkimi wygranymi, które możliwe są dzięki kumulacjom. Jeśli w aktualnym losowaniu lotto nie padnie wygrana I stopnia, pula na wygrane przechodzi na kolejne losowanie. Pula na wygrane sukcesywnie wzrasta, a coraz większe zainteresowanie graczy oraz wzrastająca liczba zakupionych przez nich zakładów jeszcze bardziej zwiększa pulę. Ostatecznie powalczyć można o naprawdę duże pieniądze – największe dotychczasowe kumulacje sięgnęły 56 oraz 60 milionów złotych! Równie imponujące są wygrane przypadające na pojedynczego gracza, które kilkukrotnie przekroczyły 30 milionów złotych.

Gwarantowane wygrane są oczywiście niższe i wynoszą:

– „szóstka” – dwa miliony złotych

– „piątka” – około 5300 zł

– „czwórka” – około 170 zł

– „trójka” – 24 zł.

Co należy zrobić, aby wygrać te pieniądze? Konieczny jest zakup losu Dużego Lotka oraz skreślenie 6 numerów Lotto z puli 49 liczb. Zakupu kuponu można dokonać w tradycyjny sposób, czyli udając się do kolektury lub przez Internet. To drugie rozwiązanie jest wybierane przez graczy znacznie częściej, gdyż nie wymaga stania w kolejce do kolektury, nie wymaga pośpiechu, aby zdążyć przed zamknięciem kolektury, nie wymaga szybkiego wypełniania losu „na kolanie”. Siedząc w domowym zaciszu lub innym dowolnym miejscu, możesz kupić losy i wypełnić je bez pośpiechu – zawsze wtedy, gdy przyjdzie Ci ochota na udział w grze.

W Internecie sprawdzisz także wyniki i wygrane w Dużego Lotka. I znów – sprawdzenie wyników online jest dużo prostsze niż śledzenie na żywo losowania w telewizji. Nie ma bowiem konieczności pilnowania godziny losowania i przebywania w domu przed telewizorem podczas transmisji. Mając przy sobie smartfona z dostępem do Internetu możesz poznać wyniki Dużego Lotka z soboty (znajdziesz je w kalendarzu losowań: https://lottopark.com/pl/kalendarz-losowan-najwiekszych-loterii-liczbowych/), czwartku i wtorku o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Wygodne, prawda?

W Internecie znajdziesz także informacje o terminach losowań, planowanych kumulacjach, wysokościach wygranych. Nie ma zatem konieczności dostosowywania swojego planu do dnia do gry w Lotto, a to pozwala uczynić z gry w Lotto miłe uatrakcyjnienie dnia, a nie uciążliwą konieczność.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>